Modelowanie sylwetki, wyszczuplanie, likwidacja cellulitu i ujędrnianie

Jak działa zabieg?

Urządzenie BTL X-Wave®
wykorzystujące fale akustyczne, to obecnie jedna z najskuteczniejszych broni w walce z cellulitem. Ta nowoczesna technologia została stworzona do kierunkowego i miejscowego wprowadzania do ciała energii działającej terapeutycznie. Kuracja stanowi silny bodziec dla organizmu – metabolizm zostaje pobudzony, a dodatkowo wzrasta produkcja kolagenu. Skóra poddana terapii staje się gładka, jędrna i bardziej sprężysta. Zabieg jest w pełni bezpieczny i bezinwazyjny.


Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli:


●     Szukasz skutecznego sposobu na redukcję cellulitu

●     Marzysz o szczupłej, wymodelowanej sylwetce

●     Chcesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z określonej partii ciała

●     Twoje ciało potrzebuje wsparcia w stymulacji krążenia


Na czym polega zabieg:


Urządzenie BTL X-Wave® wyposażone jest w głowicę ShockWave, która emituje fale akustyczne w postaci fal uderzeniowych. Impulsy dźwiękowe rozchodzą się po ciele w postaci drgań, które wywołują wibracje w tkance łącznej. Wzrastająca intensywność ich oddziaływania wpływa na eliminację komórek tłuszczowych oraz stymulację mikrokrążenia w obrębie tkanki łącznej.
W efekcie następuje redukcja istniejących problemów metabolicznych i zmniejsza się widoczność cellulitu.

Technologia BTL X-Wave® jest najczęściej wykorzystywana w terapii antycellulitowej. Jednakże ma również szerokie zastosowania, zwłaszcza w udrażnianiu układu limfatycznego, przyspieszaniu metabolizmu oraz w kuracjach odmładzających i zwiększających elastyczność skóry.


Odczucia trakcie zabiegu są porównywalne są do delikatnych uderzeń, które nie powodują dyskomfortu. Zabieg nie wymaga wcześniejszych przygotowań jednakże poprzedza go darmowa konsultacja kosmetologiczna. W trakcie spotkania ustalimy indywidualny Beauty program dopasowany do twoich potrzeb i oczekiwań.
 

 

Efekty:

●     Wygładzenie skóry

●     Redukcja cellulitu

●     Redukcja obrzęków

●     Wysmuklenie sylwetki

●     Ujędrnianie zwiotczałej skóry

●     Poprawa tonacji i tekstury skóry


W celu zintensyfikowania efektów można łączyć z zabiegami: BTL EXILIS ULTRA 360® oraz zabiegami Endermologia®LPG®