BTL X-Wave® fala uderzeniowa wyszczuplanie, likwidacja cellulitu i rozstępów

BTL X-Wave® fala uderzeniowa wyszczuplanie, likwidacja cellulitu i rozstępów

Terapie falą uderzeniową BTL X-Wave® to obecnie jedna z najskuteczniejszych broni w walce z cellulitem. Ta nowoczesna technologia została stworzona do kierunkowego i miejscowego wprowadzania do ciała energii działającej terapeutycznie. Technologia BTL X-Wave® jest najczęściej wykorzystywana w terapii antycellulitowej, jednakże ma również szerokie zastosowania, zwłaszcza w udrażnianiu układu limfatycznego, przyspieszaniu metabolizmu oraz w kuracjach odmładzających i zwiększających elastyczność skóry. Kuracja stanowi silny bodziec dla organizmu – metabolizm zostaje pobudzony, a dodatkowo wzrasta produkcja kolagenu. Skóra poddana terapii staje się gładka, jędrna i bardziej sprężysta. Zabieg jest w pełni bezpieczny i bezinwazyjny.

 • Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli:


  ●     Szukasz skutecznego sposobu na redukcję cellulitu

  ●     Marzysz o szczupłej, wymodelowanej sylwetce

  ●     Chcesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej 

  ●     Twoje ciało potrzebuje wsparcia w stymulacji krążenia

 • Na czym polega zabieg?

  Urządzenie BTL X-Wave® emituje fale akustyczne w postaci fal uderzeniowych. Impulsy dźwiękowe rozchodzą się po ciele w postaci drgań, które wywołują wibracje w tkance łącznej. Wzrastająca intensywność ich oddziaływania wpływa na eliminację komórek tłuszczowych oraz stymulację mikrokrążenia w obrębie tkanki łącznej. W efekcie następuje redukcja istniejących problemów metabolicznych i zmniejsza się widoczność cellulitu.

  Technologia BTL X-Wave® jest najczęściej wykorzystywana w terapii antycellulitowej. Jednakże ma również szerokie zastosowania, zwłaszcza w udrażnianiu układu limfatycznego, przyspieszaniu metabolizmu oraz w kuracjach odmładzających i zwiększających elastyczność skóry. Odczucia trakcie zabiegu są porównywalne są do delikatnych uderzeń, które nie powodują dyskomfortu. Zabieg nie wymaga wcześniejszych przygotowań jednakże poprzedza go konsultacja kosmetologiczna. W trakcie spotkania ustalimy indywidualny Beauty program dopasowany do twoich potrzeb i oczekiwań.

 • Efekty:

  ●     Wygładzenie skóry

  ●     Redukcja cellulitu

  ●     Redukcja obrzęków

  ●     Wysmuklenie sylwetki

  ●     Ujędrnianie zwiotczałej skóry

  ●     Poprawa tonacji i tekstury skóry

200,00 złCena
Obszar zabiegowy:

Copyright © 2020 BeautyPark Solvay