Nasze prace
strefa rzęs i brwi

Wykonujemy profesjonalne zabiegi z zakresu stylizacji brwi i rzęs, takie jak henna, modelowanie i regulacja brwi, przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Korekcja łuku brwiowego optycznie wyszczupla i odmładza twarz. Odpowiednio dobrany do typu urody kształt i kolor brwi potrafi złagodzić ostre rysy lub nadać im wyraźnego charakteru. Podobnie stylizacja rzęs - nie tylko upiększa, ale również optycznie wyszczupla twarz, koryguje rysy twarzy, a nawet odejmuje lat.
 

W Beauty Park Solvay wykorzystujemy wyłącznie produkty renomowanych marek, takich jak Noble Lashes oraz Magnitica Lashes. W ofercie posiadamy zarówno rzęsy syntetyczne Mink, jak i rzęsy z naturalnego włosia norek syberyjskich. Kierując się analizą kształtu oka, odpowiednio dobieramy parametry nowych rzęs - skręt, długość, grubość oraz objętość.


Metody przedłużania i zagęszczania rzęs dostępne w Beauty Park Solvay:
 

●     Metoda klasyczna 1:1 - do jednej naturalnej rzęsy przyklejana jest jedna syntetyczna. Efekt gęstości uzależniony jest od ilości rzęs naturalnych. Ta metoda daje najbardziej naturalny efekt.
           

●     Metoda 2D – do jednej rzęsy naturalnej przyklejana jest kępka złożona z dwóch syntetycznych rzęs. Efekt w postaci delikatnego zagęszczenia rzęs, aczkolwiek wciąż bardzo naturalny.
           

Metoda 3D-6D – do jednej rzęsy naturalnej przyklejana jest kępka złożona z 3/6 rzęs syntetycznych. Efektem jest duże zagęszczenie rzęs. Metoda dedykowana kobietom posiadającym naturalnie rzadkie rzęsy lub ubytki w linii rzęs.