mezoterapia
bezigłowa | mikroigłowa | igłowa
 

Mezoterapia igłowa to zabieg, którego celem jest dostarczenie skórze związków aktywnych o działaniu regenerującym i odżywczym za pomocą mikronakłuć. Preparaty zawierające witaminy, aminokwasy i minerały są dobierane do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagającej skóry. Efektem zabiegu jest głębokie odżywienie i nawilżenie. Mezoterapia igłowa poprawia jędrność i napięcie skóry, przywracając blask i promienny wygląd. Szczególnie polecana osobom, u których widoczne są pierwsze oznaki starzenia się. Jest to bezpieczna i nieinwazyjna metoda leczenia wielu niedoskonałości. Może być wykonywana przy każdym rodzaju cery.


Ten zabieg jest dla Ciebie


●     Twoja skóra jest sucha, odwodniona i wymaga odżywienia

●     Zauważasz pierwsze oznaki starzenia się skóry

●     Chciałabyś zmniejszyć przebarwienia lub blizny


Na czym polega mezoterapia igłowa?


Zabieg mezoterapii igłowej polega na podskórnym podaniu indywidualnie dobranych koktajli zawierających kompleksy substancji aktywnych. Aplikacja preparatów zabiegowych jest bezpieczna i nieinwazyjna - nasz specjalista wykonuje mikronakłucia w miejscach zmienionych chorobowo lub wymagających regeneracji. Taki sposób podania umożliwia naprawę uszkodzeń na poziomie tkankowym oraz stymuluję produkcji zdrowych komórek i włókien skóry. Przekłada się to na przywrócenie elastyczności, poprawę nawilżenia, spłycenie zmarszczek oraz spowolnienie procesu starzenia się skóry.

Zabieg mezoterapii igłowej może być wykonany na twarzy, a także szyi i dekolcie. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu i utrzymują się na długo, pozostawiając odmłodzoną i odpowiednio nawilżoną skórę. Mezoterapia igłowa jest często wykonywana razem z innymi zabiegami w ramach terapii łączonej. Warto poprzedzić ją peelingiem kawitacyjnym lub mikrodermabrazją diamentową.


Efekty


●     Ujędrniona, zregenerowana skóra

●     Świeży, promienny wygląd

●     Odmłodzenie i redukcja zmarszczek

●     Poprawa ukrwienia skóry

●     Redukcja przebarwień i blizn

 

Mezoterapia bezigłowa jest to metoda wykorzystująca delikatne impulsy elektryczne i fale ultradźwiękowe w celu poprawy przenikania substancji aktywnych zawartych w kosmetykach w głębsze warstwy skóry. Specjalne koktajle witaminowe są indywidualnie dobierane podczas bezpłatnej konsultacji kosmetycznej poprzedzającej zabieg. Ich skład zależy od potrzeb oraz kondycji skóry. Zabieg mezoterapii bezigłowej pozwala na uzyskanie długotrwałego efektu poprawy jakości skóry z efektem spłycenia zmarszczek, regeneracji, poprawy jędrności i nawilżenia skóry. Metoda ta wykorzystywana jest również w terapiach łączonych leczenia przebarwień i blizn. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej.


Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli:

●     Zauważyłaś, że Twoja cera stała się wiotka, pozbawiona energii i jędrności

●     Chcesz przeciwdziałać zmarszczkom i zmniejszyć bruzdy nosowo-wargowe

●     Twoja cera jest zmęczona, poszarzała i odwodniona

●     Szukasz sposobu redukcji przebarwień i blizn


Na czym polega mezoterapia bezigłowa
 

Mezoterapia bezigłowa jest, podobnie jak mezoterapia igłowa, zabiegiem którego celem jest wprowadzenie substancji aktywnych do skóry. Jednakże w przypadku mezoterapii bezigłowej odbywa się to bez naruszenia ciągłości naskórka. Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny, a delikatne ciepło przyjemnie masuje. W kuracji wykorzystuje się zjawisko elektroporacji oraz proces wprowadzania preparatów kosmetycznych za pomocą ultradźwięków. Pozwala to na znaczące zwiększenie ilości i głębokości penetracji aplikowanych substancji aktywnych. Efektem jest głębokie nawilżanie i odżywienie skóry, wygładzanie zmarszczek, rewitalizacja oraz lifting.


Zaletą tej metody jest przede wszystkim skuteczność oraz brak jakiegokolwiek dyskomfortu podczas wykonywania zabiegu. Dlatego mezoterapia bezigłowa jest szczególnie polecana osobom o cerze wrażliwej i naczynkowej. Przed przystąpieniem do zabiegu należy wykonać demakijaż a następnie peeling w celu usunięcia zrogowaciałych komórek naskórka i ułatwienia wnikania do skóry składników preparatu.


Efekty

●     Wyraźnie widoczne rezultaty liftingujące

●     Redukcja zmarszczek i bruzd

●     Ujędrnienie, nawilżenie, regeneracja skóry

●     Poprawa kolorytu i struktury skóry

●     Pobudzenie krążenia krwi

●     Wygładzenie rozstępów oraz blizn