ujędrnianie, wysmuklanie i wyszczuplanie sylwetki

 

Jak działa zabieg?

Zabieg Lipomassage jest nowoczesną techniką wykorzystującą zaawansowaną technologię francuskiej firmy LPG Systems®. Mechaniczny masaż reaktywuje uśpione komórki i w naturalny sposób stymuluje je do pracy. W trakcie zabiegu skóra jest rolowana i ugniatana w różnych kierunkach. Masaż poprawia krążenie, metabolizm i naturalne procesy regeneracyjne skóry. Modeluje i kształtuje sylwetkę skutecznie redukując tkankę tłuszczową.

Organizm rozpoczyna również intensywną produkcję kolagenu i elastyny. Dodatkowo usuwane są toksyny i nadmiar wody. Endermologia LPG to zabieg bezbolesny, ponieważ intensywność masażu jest dostosowywana indywidualnie do każdej klientki.


Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli:
 

●     marzysz o smukłej, jędrnej sylwetce bez cellulitu

●     chcesz walczyć z nadmiarem tkanki tłuszczowej w sposób nieoperacyjny

●     szukasz skutecznego sposobu na poprawę krążenia

●     masz tendencję do gromadzenia wody i toksyn w organizmie

●     myślisz o kuracji wspomagającej regenerację i rozluźnianie mięśni
 

Na czym polega Endermologia LPG?


Technologia wykorzystywana w zabiegach Endermologii LPG działa w oparciu o specjalny system zdalnie sterowanych rolek masujących tkankę łączną. Głowica urządzenia roluje fałdy skórne w różnych kierunkach pod wpływem indywidualnie dobranego podciśnienia. Urządzenie oddziałuje na wszystkie warstwy skóry oraz znajdujące się pod nią komórki tłuszczowe. Stymuluje proces lipolizy (uwalniania tłuszczu), produkcji kolagenu i elastyny.

Liftingujący masaż przywraca jędrność, elastyczność i napięcie skóry. Skutecznie wyszczupla i modeluje sylwetkę. Zabieg LPG stosowany jest również z powodzeniem w terapiach poprawiających krążenie krwi, likwidujących obrzęki, a także wspomagających leczenie blizn, oparzeń i rozstępów.


Każdy zabieg LPG endermologie® poprzedzony jest bezpłatną konsultacją, podczas której specjalista dokonuje kwalifikacji do zabiegu oraz wspólnie z Tobą ustala cele i potencjalne efekty terapii. Terapia nie wymaga wcześniejszego przygotowania do niej. Zabieg na ciało wykonywany jest w specjalnie do tego przeznaczonym stroju (endermowear by LPG). Kombinezon chroni skórę, a jego struktura potęguje skuteczność kuracji. Zabieg Lipomassage to całkowicie nieinwazyjna i bezbolesna technika. Uważana za jedną z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz wiotkością skóry.


Efekty:
 

  • Wygładzenie powierzchni skóry

  • Redukcja cellulitu i ujędrnianie

  • Modelowanie i kształtowanie sylwetki

  • Wzmacnianie tkanki łącznej

  • Poprawa krążenia

  • Zmniejszenie retencji wody i redukcja toksyn

  • Wspomaganie wymiany komórkowejW celu zintensyfikowania efektów można łączyć z zabiegami: BTL EXILIS ULTRA 360® oraz terapią falą akustyczną BTL X-Wave®