Depilacja laserowa BTL LINSCAN

oferta 
 

Jak działa zabieg?

Wykonujemy depilację laserową wykorzystując najnowszą technologię LinScan.

Jest to najefektywniejszy i jedyny na świecie laser diodowy, którego mechanizm działania polega na skanowaniu liniowym.  Szybko i skutecznie usuwa owłosienie nawet na dużym obszarze zabiegowym. Podczas zabiegu, w odróżnieniu od depilacji, promienie lasera usuwają włos wraz z cebulkami. Dzięki temu można się cieszyć gładką skórą na stałe. Urządzenie zapewnia bezbolesne usuwanie owłosienia, podnosząc komfort zabiegu. Dodatkowo technologia skanowania liniowego zmniejsza do minimum ryzyko poparzenia oraz powikłań pozabiegowych. 
Epilacja laserowa może być stosowana na wszystkich partiach skóry niezależnie od odcienia karnacji, koloru i długości owłosienia.

Na czym polega depilacja laserem LinScan?

Nowoczesny laser BTL LinScan działa w oparciu o technologię skanowania liniowego. Oznacza to, że wiązka lasera skanuje obszar zabiegowy o powierzchni aż 7,5 cm2 rozkładając energię w tkance równomiernie. Głowica wychwytuje mieszek włosowy na różnych głębokościach, aby go dokładnie usunąć. Cały proces zajmuje tylko ok. 0,5 -1 sekundy. Technologia wpływa na skrócenie czasu depilacji oraz wzrost bezpieczeństwa i efektywności urządzenia. Dodatkowym atutem lasera jest zastosowana w nim technologia MCT (z ang. Motion Control Technology). Kontaktowe chłodzenie oraz automatyczny dobór parametrów zabiegu do typu skóry i rodzaju włosów zmniejszają nieprzyjemne i bolesne odczucia.


Skuteczność lasera LinScan udowodniły testy kliniczne przeprowadzone przez profesora Uwe Paascha z Uniwersytetu z Lipsku. Testy wykazały wysoką efektywność laserów diodowych w zabiegach usuwania owłosienia - uszkodzenie do ok. 80 % mieszków włosowych już po 4 zabiegu. W roku 2015 Laser LinScan otrzymał nagrodę Prix de Beaute przyznawaną przez magazyn Cosmopolitan jako najefektywniejszy laser do epilacji laserowej.

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli

●     Szukasz skutecznego i szybkiego sposobu usunięcia owłosienia

●     Masz wrażliwą skórę, skłonną do podrażnień lub niski próg bólu


Efekty:
 

●     Trwałe usuwanie owłosienia

●     Szybki czas działania

●     Bezbolesny zabieg

●     Minimalne ryzyko podrażnień i powikłań